2017 כבר כאן

2017 מתחילה עכשיו… שנה חדשה, שנה טובה…
תפירה אומנותית המובילה למשמעות וכוונה.
את הלילה האחרון הקדשתי למחשבה מעמיקה על מה שיצרתי בשנה האחרונה. על כל עבודות היד שלי, עבודות הטלאים המיוחדות ויצירות שיועדו לתת פתרון אישי למתנה מיוחדת.
עבודות בהן יצרתי שמיכות טלאים, מתנות לתינוקות וליולדות, מתנות לגבר ולכל אירוע, באמצעות משחקי בדים, משחקי צבעים, טכניקות טלאים ועוד…
אז באמת גולת הכותרת היא האתר הזה – הגלריה הוירטואלית לאומנות הבד שלי – אתר שבו מוצגות לתפארת כל היצירות שלי, כל הרעיונות שלי שמיועדים לפתור צרכים שונים ביומיום שלנו.
חלקם נעשו בהשראת האנשים הנהדרים שסביבי – בעלי, ילדי ונכדי, חברי וכל לקוח שהגיע ונתן מלה מעודדת, הצעה או בקשה למוצר מיוחד.
והכי מעניין, מוצרים שפתאום ממשים את ייעודם… כמו השקשקית – שבדיוק היום נדרשת לתפקיד "שמירת השקיות", היות וכל שקית שווה משקלה בכסף…

בשבילה יצרתי מבצע שממש מתחיל היום ובו יקבל אחד מאלו שיקדמו אותו שקשקית במתנה.
האתגרים שבהם עמדתי, הליווי המדהים של בעלי מיקצוע, התמיכה שבלעדיה שום דבר לא היה מתקיים של כולם.
מספר המוצרים שיש בגלריה שלי – זו הוירטואלית וזו המציאותית, גדל פי שניים בשנה האחרונה.

אהבתי גם את הואריאציות למוצרים שונים… כמו הואריאציה של החמרקית – קערית הבד לקערית אוכל חם, כי איך נשמור על הידיים מהחום של הצלחת?
מספר הלקוחות גדל גם הוא פי שניים ויותר, והכי חשוב – לקוחות שמרו אמונים וחוזרו שוב ושוב לרכוש מתנות בעת הצורך ולפעמים לעת פינוק…
אחד האתגרים שעומד לפני בשנה זו הוא לפתח את האתר הזה ולפתח את הצד השיווקי שלו – משימה ממש רצינית, שמעמידה בפני אתגר ענקי.
אז אני מזמינה אתכם – תומכי ואוהבי, להמשיך ולתמוך בי גם בצד הזה.
שנה טובה
שנת יצירה ועשיה
יונה

השארת תגובה